Undefined

 

EF Education First oferuje przełomowe możliwości edukacyjne. Od ponad 50 lat misją EF jest sprawienie, aby ludzie w różnym wieku, różnych narodowości i środowisk mogli uczyć się języków obcych i poznawać kulturę innych krajów. Już 15 milionów studentów wyjechało na zagraniczne kursy językowe EF i wróciło z niezwykłymi wspomnieniami, cennymi doświadczeniami i kilkukrotnie lepszą znajomością języka obcego.

 

EF Education First posiada 400 szkół językowych na całym świecie, dzięki czemu może organizować wyjazdy językowe do 44 miejscowości w 16 krajach na całym świecie. W ofercie można znaleźć 7 języków obcych oraz 3 przedziały wiekowe: kursy dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci.

 

EF łączy naukę języków obcych z wymianą kulturową, osiągnięciami naukowymi i podróżami edukacyjnymi. W ofercie znajdują się wyjazdy językowe, kursy językowe za granicą, a także zajęcia wspierające e-biznes – kursy biznesowe przygotowane specjalnie dla firm. Z programem można się zapoznać, przeglądając przewodnik po wyjazdach językowych.